Zabiegi w Beauty Zone Truskolasy

Lorem ipsum dolor sit amet tellus. Suspendisse placerat porttitor. Maecenas eget leo at sem. Quisque pretium felis laoreet vel, wisi. Donec congue. Mauris arcu. In molestie ultricies iaculis nec, bibendum a, sollicitudin posuere, nibh porta neque. Etiam volutpat at, posuere consectetuer. Etiam condimentum dignissim. Pellentesque nunc hendrerit dolor lorem, pretium varius, sem ut metus. Etiam tellus. Quisque cursus, lacus nibh, volutpat quis, velit.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Manicure japoński

Rozdwajające się, łamliwe paznokcie są bolączką wielu kobiet. Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Zasada tego manikiuru jest bardzo prosta – polega wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E. Do zabiegu nie używa się metalowych pilniczków do skracania paznokci, ani nie wycina się skórek. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3,4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni.

Stylizacja żelowa

Jeśli twoje paznokcie są krótkie, łamliwe i nie wyglądają tak, jakbyś chciała, to jest na to rozwiązanie. Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi, łamliwymi i słabymi paznokciami. Możemy je zrobić na dwa sposoby - na szablonie (bezpośrednio modelujemy paznokieć na naszej płytce, przedłużając je szablonem) lub na tipsie - pokrywamy tipsy żelem.

Pedicure

Jest to zabieg polegający na skróceniu płytki paznokcia, usunięciu obumarłego naskórka wokół paznokcia i wału paznokcia przy pomocy frezarki. Naskórek na stopach również usuwamy przy pomocy frezarki. Każdą czynność poprzedzamy naniesieniem odpowiednich preparatów zmiękczających naskórek. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Płytkę paznokciową pokrywamy lakierem klasycznym bądź hybrydowym.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Makijaż

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów. Makijaż to dla wielu kobiet druga skóra. Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekt, do którego dążymy. Jednak wiele pań nie potrafi się malować, przez co zamiast przewidywanych rezultatów otrzymują efekt maski.
Jeśli marzysz o tym by wyglądać pięknie, czuć się pewnie i kobieco zapraszam do mojego salonu. Makijaż będzie dopasowany przede wszystkim do Twoich osobistych upodobań, Twojej urody i stylizacji. Najważniejsze jest dla mnie byś czuła się w makijażu swobodnie i wyjątkowo.

Henna brwi i rzęs

Henna to bezpieczny sposób na przyciemnienie i podkreślenie koloru brwi i rzęs. Jeśli szukasz rozwiązania problemu codziennego makijażu, to dzięki hennie nie będziesz musiała martwić się o kolor rzęs i brwi nawet przez 3-4 tygodnie.

Henna jest naturalnym barwnikiem, który produkowany jest na bazie pędów oraz liści lawsonii bezbronnej. Roślina występuje głównie na obszarach tropikalnych – w Ameryce Łacińskiej, Indiach, Australii oraz Afryce. Niezwykłe właściwości henny od tysiącleci znane są mieszkańcom Dalekiego i Bliskiego Wschodu.